Kayrak Taşı

Middle Stone olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda farklı renk ve ebatta Kayrak taşlarını stoklarımızda bulundurmaktayız.

 

Firmamız kayrak taşı satışının yanında dilerseniz anahtar teslim uygulamali olarak da hizmet vermektedir.

 

Geçmişten günümüze sayısız projelere imza atarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Türkiye ve Dünya'da projelerini teslim etmiştir.

 

Siz de mekanlarınızı doğal taşlar ve kayrak taşları ile süslemek isterseniz profesyonel kadromuzla sizlerin hizmetinizde olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

 

Kayrak Taşı'nın yapılarda uygulanması, taşın ocaktan çıkarılıp işlenmesinden, yapının niteliklerine göre uygulama tekniklerinin belirlenmesine ve mimari bir bakış açısı içerisinde sunulmasına kadar, ciddi bir uzmanlık ve bilgi birikimi gerektirmektedir

 

Middle Stone, yılların deneyimi ve uzman kadrosuyla Kayrak taşı kullanımında hem işlevsel hemde sanatsal değerler yaratmaya devam etmektedir.

 

Son derece titiz ve işlerinde uzman kadromuz ile yapılara uygulanan Kayrak taşı, doğanın bütün sadeliğini ve kalitesini yaşadığınız mekanlara taşımaktadır.

 

Kayrak taşları genel olarak duvar kaplamaları ( iç ve Dış Mekanlar ), Şömine taşı, barbekü vb. ile araç, yaya yolları, bahçe ve park düzenlemelerinde doğal şekilde kullanılabilmektedir.

 

Ayrıca bünyemizde bulunan fabrikamız ile Kayrak Taşı'nı ebatlayarak size özel tasarımlar yaratılabilmekte, sizlerin de gönderebileceğiniz desenler titizlikle çalışılabilmektedir.

 

2-4 cm kalınlıktaki Doğal Kayrak Taşı; duvar kaplaması, şömine, barbekü, fırın, iç mekan kaplamaları, disko ve bar dekorasyonu, baca kaplamaları gibi işlevsel veya dekoratif amaçlarla kullanılmaktadır. 1 ton serbest boyda kayrak taşı ile yaklaşık olarak 12 m2 yüzey kaplanabilmektedir.

 

4-6 cm kalınlıktaki Doğal Kayrak taşı; yaya yolları, binek araç yolları, kelebek duvar yapımı, park ve bahçe düzenlemeleri, havuz kenarları, bina su basmanları gibi yerlerde kullanılmaktadır. 1 ton serbest boyda kayrak taşı ile yaklaşık olarak 12 m2 yüzey kaplanabilmektedir.

 

6-10 cm kalınlıktaki Doğal Kayrak Taşı; çim arası harçsız olarak veya park ve bahçe düzenlemelerinde atlama taşı şeklinde, beton derzli olarak araç yollarında, merdiven basamağı yapımında olmak üzere değişik amaçlarla kullanılmaktadır. 1 ton serbest boyda kayrak taşı ile yaklaşık olarak 12 m2 yüzey kaplanabilmektedir.

 

Sarı, kahverengi, gri, açık yeşil, kirli beyaz, kırmızı renkler birbirine girmiş şeilde üzerleri kuşkonmaz bitkisi fosili kalıntılarıyla siyah dentrik yapıyla kaplı kayrak çeşitlerimiz yapılarınıza doğal ve kaliteli bir görünüm getirmektedir.

 

Kayrak taşı özellikle müstakil ve villa projelerinde direkt olarak Tuğla üzerine kaba sıva harcıyla kullanıldığında dış cephe maliyetlerini etkin bir biçimde aşşağıya çekmektedir.

 

Su geçirgenligi  0,9% olduğu için yalıtım da sağlamaktadır. 100-200 yıl süresince binanızı dış cephe problemlerinden koruyacaktır.

 

Doğal Kayrak taşı, kullanıldığı her yere dayanıklılık, uzun ömür ve estetik katmaktadır. Kayrak taşı aşınmaya karşı dayanıklı sert bir malzemedir.

 

Kaymama özelliğiyle ıslak zeminler için idealdir. Isı farklılıkları ve mevsim değişikliklerinden etkilenmemekte, rahatlıkla her iklimde uygulama şansı bulabilmektedir.

 

Bodrum Kayrak Taşı

Bodrum Kayrak Taşı

Muğla Kayrak Taşı

 

Denizli Kayrak Taşı

Denizli Kayrak Taşı

Toptan Kayrak Taşı Satışı

Kayrak Taş Ocağımızda veya Showroom’umuzda toptan, paletli / paletsiz , ebatlanmış / serbest boy , değişik renklerde kayrak taş satışı yapılmaktadır. Detay bilgi ve fiyat için 0532 615 64 45 nolu telefonu arayınız.

Perakende Kayrak Taşı Satışı

Kayrak Taş Ocağımızda veya Showroom’umuzda parakende, paletli / paletsiz, ebatlanmış / serbest boy , değişik renklerde taş satışı yapılmaktadır. Detay bilgi ve fiyat için 0532 615 64 45 nolu telefonu arayınız.

mutfak çizim programı